Kurucumuz

Ahmet Cömert

1926-1990

Cömertler Matbaacılık; Türkiye’de baskı ve karton ambalaj sektörünün son elli yıllık büyüme ve gelişme sürecinin en önemli firmalarındandır. Bugün yalnızca Türkiye’nin değil Avrupa’nın da saygın matbaacılık ve karton ambalaj firmaları arasında yer alan şirketimiz; Ahmet Cömert tarafından 1954 yılında Cömertiş adıyla kuruldu.

Üretim aşamasında hiç değişmeyen üstün kalite standartları ile müşterilerimize zaman ve maliyet avantajları sunmak, daha ilk günlerden başlayarak firmamızın en önemli ilkesini oluşturdu.

Baskı ve karton ambalaj sektöründeki yenilikleri yakından izleyen ve yatırımlarını hızla yapan firmamız, her dönemde sektörünün öncülerinden oldu.

Cömertler Matbaacılık olarak, 2015 yılı itibariyle taşındığımız Kıraç‛taki 25.000 m2‛lik yeni tesisimizde daha geniş imkanlarla müşterilerimize her zamanki gibi yüksek teknolojide güvenle servis vermeye devam ediyoruz.

Farklılıklarımızın avantajını, dinamizmimizle birleştirerek firmamıza duyulan güveni hak ettiğimize inanıyoruz.

Hakkımızda

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries.

But also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.